Úpravy exteriéru

Individualizace by nebyla úplná bez změny exteriéru. Nabízíme prvotřídní body kity i performance díly od firmy TechArt, která je přímo továrním úpravcem Porsche. Dále pracujeme s body kity značek Novitec, Renegade a Maxton. Všechny díly Vám u nás namontujeme, případně nalakujeme podle Vašich přání. 

Získat nabídku

Přejít dál

Jsme specialisté na úpravu TechArt pro Porsche

Společnost TechArt se komplexním úpravám vozů Porsche věnuje již od roku 1987, kdy ji založila dvojice Thomas Behringer a Matthias Krause. Dnes jde o jednoho z nejrespektovanějších úpravců Porsche na trhu. V letech 2008-2009 dokonce vyhrál na akci Tuner Grand Prix. Vítěz této soutěže je považován za nejlepšího "tunera" na světě.

Možnosti úprav jsou takřka bezbřehé. Základem jsou aerodynamické doplňky, které zkrášlí design vašeho vozu. Zde se fantazii meze nekladou. Krom nárazníků, prahů, difuzoru nebo křídla, lze vybírat i z odlehčených kol a exkluzivních lakování. Pomyslným vrcholem je TechArt GTstreet R postavený na Porsche 911 Turbo S generace 992, jenž ukazuje možnosti tohoto výjimečného úpravce.

Speciálně vyvinuté softwary motoru navýší výkon o několik desítek až stovek koní. Sportovněji vypadající a rychlejší auto si zároveň zaslouží ještě něco navíc - na míru vyrobený výfukový systém, který vše podtrhne výrazným zvukem připomínajícím závodní speciály (v běžném režimu je naopak klidný a nerušivý). Pro lepší ovladatelnost nabízíme i několik možností vylepšení podvozku. Ať už jde o samostatné pružiny nebo kompletní podvozek.

Udělejte váš vůz jedinečným díky aerodynamickým doplňkům

Sportovní auta z výroby jsou hezká, ale občas jim něco chybí. Nevyrazí vám na první pohled dech. To se však může změnit, když svůj vůz svěříte do rukou našich odborníků. Využíváme veškeré díly od společností Novitec, Renegade a Maxton. Ty podtrhnou a zvýrazní design vašeho vozu. Jednotlivé části karoserie dokážeme odborně nalakovat do libovolných barev. Případně celý vůz nebo jeho části polepit barevnou fólií. Výsledkem budete mile překvapeni. Můžete dostat decentně vylepšené, ale i úplně jiné auto, které bude působit mnohem exkluzivnějším dojmem.

Úpravy podvozků pro lepší jízdní vlastnosti

Nejen lepší vzhled zaručí nižší pružiny a sportovní podvozky. Těšit se můžete na výraznější přilnavost v zatáčkách a mnohem lepší ovladatelnost. U mnoha podvozků se zároveň zlepší i celková kvalita jízdy, tedy jízdní komfort. Využíváme ty nejlepší díly od světoznámých firem s tradicí - HR, Eibach a KW.

Orientační ceny

  • Úpravy exteriéru od

    3 000

    Malý spoiler, lízátka.

  • Úpravy exteriéru od

    20 000

    Body kit

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět