TechArt

Společnost TechArt v roce 1987 založili dva podnikatelé Thomas Behringer a Matthias Krause. Firma se od počátku věnuje komplexním úpravám vozů Porsche. Dnes se jedná o nejrespektovanějšího a nejpopulárnějšího úpravce Porsche na trhu. TechArt dokonce s modelem GTstreet RS vyhrál známou událost Tuner Grand Prix 2009. Vítěz této soutěže je daný rok korunován nejlepším "tunerem" světa.

Získat nabídku

Přejít dál

Designové doplňky TechArt zlepšují aerodynamiku

Možnosti úprav jsou takřka bezbřehé a individualitě se meze nekladou. Vybírat si můžete z různých doplňků karoserie. Ty nejenže zkrášlí a zesportovní design vozu, ale zároveň vylepší aerodynamiku. Vyrobeny jsou z odlehčených materiálů (zpravidla karbon), díky čemuž sníží hmotnost vozu. Mezi tyto doplňky se řadí například nárazníky, prahy, difuzory, křídla a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou odlehčená kola různých stylů a exkluzivní lakování. To vše ještě podtrhuje výjimečnost vozu.

Vyšší výkon + lepší ovladatelnost = více rychlosti

TechArt softwary motorů pro Porsche vyvíjí sám. Ty nejenže zvýší výkon vozu o několik desítek až stovek koní, ale zároveň zlepší jeho průběh (výkonnostní křivku). Takto upravené motory mohou být osazeny na míru vyrobeným výfukovým systémem. Ten ještě zvýrazní zvuk připomínající závodní speciály. Naopak v běžném režimu se zavřenými klapkami je zakázkový výfuk klidný a nerušivý. Lepší ovladatelnost je zajištěna úpravami podvozku. Vyměněny mohou být pružiny nebo kompletně celý podvozek. Vrcholem nabídky je TechArt GTstreet R postavený na Porsche 911 Turbo S generace 992. Tento vůz je ukázkou toho, co vše TechArt dokáže.

O váš vůz se postarají speciálně proškolení technici s dlouholetou zkušeností

Úpravy vozů provádí odborníci speciálně proškolení společností TechArt. S úpravami vozů méme dlouholeté zkušenosti. Všechny úpravy se provádí podle postupů daných výrobcem.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět