Novitec

Světoznámá společnost NOVITEC ze Stettenu se zaměřuje na komplexní úpravy především supersportovních aut. Jde o jednoho z nejpopulárnějších úpravců na světě a rozhodně o nejoblíbenějšího úpravce vozů Ferrari. Společnost byla založena v roce 1989 Wolfgangem Hagedornem. Vše odstartovalo úpravami italských značek Fiat a Alfa Romeo. V roce 2003 se NOVITEC začal zaměřovat na úpravy maranellských supersportů Ferrari - série Novitec Rosso.

Získat nabídku

Přejít dál

Úpravy NOVITEC jsou jedinečné a individuální

Fantazii se meze nekladou. Každý vůz, který vyjede z dílen NOVITEC, bude jedinečným kusem. Lze vybírat z decentních designových/aerodynamických prvků, karbonových částí, odlehčených kol (zpravidla je vyrábí NOVITEC ve spolupráci s Vossen) a laků všech odstínů a barev. Pro odvážnější jsou tady kompletní bodykity. U designu to však nekončí. U každého vozidla si můžete vybrat z několika výkonnostních balíčků, které zvýší výkon, točivý moment a vylepší chování/projev motoru. K dispozici je i několik verzí speciálního výfukového potrubí. S narůstající rychlostí je potřeba zlepšit ovladatelnost vozu, proto nechybí speciální odpružení NOVITEC. V neposlední řadě lze kompletně upravit interiér dle představ.

NOVITEC se zaměřuje na italské značky, ale nechybí ani Britové a elektromobily

NOVITEC je nejčastěji spojován s úpravami italských hřebců Ferrari. Tím ovšem úpravy italských aut nekončí, protože stejně poctivě upravuje i šílené býky Lamborghini a trojzubce Maserati. Velké oblibě se těší úpravy britských vozů McLaren a Rolls-Royce. V neposlední řade NOVITEC upravuje nejúspěšnější elektromobily značky Tesla. Občas se objeví série zaměřená převážně na sportovní modely Alfa Romeo.

Úpravy provádí speciálně proškolení odborníci

Veškeré úpravy NOVITEC provádí speciálně proškolení technici, kteří dodržují dané postupy výrobce. S úpravami vozů mají dlouholeté zkušenosti a tato práce je jejich koníčkem.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět