FAQ

Tónování skel

 • Ráda bych si nechala polepit skla v zadní části vozu, je to legislativně v pořádku, nebudu s tím mít problém například u STK?

  Toho se nemusíte absolutně obávat. Veškeré materiály, které využíváme, splňují požadavky Ministerstva dopravy a jsou v souladu  legislativou. Navíc bude realizace opatřena atestačním štítkem a dostanete osvědčení o odborném provedení instalace.

 • Vozím v autě často děti, zabrání alespoň částečně v létě polep skel v přehřívání interiéru auta?

  Ano, skla s tmavou folií chrání mimo jiné i v přehřátí vnitřních prosto vozu.

 • Jaké jsou všeobecně výhody polepu autoskel?

  Folie značkových výrobců chrání před škodlivým UV zářením, pomohou jako ochrana před přehříváním interiéru vozu a také působí preventivě proti vykradení vozu, do auta nejde vidět a pokud na zadních  sedadlech zapomenete peněženku, nebo tašku s laptopem, nebude zvenčí vozu vidět. A v neposlední řadě jsou tmavé fólie vzhledově velmi atraktivní.

Antiradary

 • Zvažuji instalaci antiradaru, jsou u nás legální?

  Zákon o provozu na pozemních komunikacích nezakazuje jízdu se zapnutým zařízením na detekci radarů. Zakázána jsou pouze zařízení, která mohou činnost radarů rušit.

  Pasivní antiradary, které neovlivňují a neznemožňují funkci radarů tedy nemohou být považovány za zakázané. Stručně tedy ano, jsou zcela v souladu s pravidly a legální.

 • Jakou značku antiradarů doporučujete?

  Velmi dobré zkušenosti máme s jedním z předních výrobců antiradarů značky Genovo.

 • Využívám k cestování dva vozy, je nutné nechat zabudovat zařízení do obou, nebo se dá u vás pořídit zařízení které lze přenášet z jednoho vozu do druhého?

  Tato možnost tady je. Stačí si vybrat zařízení z řady přenosných antiradarů a můžete je využívat pro více vozů. Jediným omezením jsou vozy opatřené pokoveným sklem, u těchto vozů je pak vhodnější volbou využití pevně zabudovaných antiradarů.

 • Lze detektor využít mimo vůz i při jízdě na motocyklu?

  Ano, jak přenosné, tak i pevně zabudované detektory lze využívat i při jízdě na motocyklu

 • Chtěl bych pořídit kvalitní antiradar, ale nechci utratit extrémně vysokou sumu, poradíte mi s výběrem a s jakou cenou zhruba počítat?

  Ceny kvalitních antiradarů se pohybují okolo dvaceti tisíc korun., za které se dá již pořídit značkový antiradar předního výrobce. Poradenství je u nás samozřejmostí u všech služeb.

Barevné a designové polepy

 • Našel jsem na internetu inspiraci a chtěl bych podobným způsobem polepit vůz, je možné přinést fotografii jako předlohu?

  Rozhodně ano. Pokud jste našel inspiraci a máte představu o tom, jak by měl váš vůz vypadat, budeme rádi. Předloha může být klidně jen inspirací kterou vám pomůžeme dotáhnout k dokonalosti dle Vaší představy.

 • Nezačne se polep auta po čase odlepovat? A co když se to stane?

  Při své práci využíváme pouze materiály renomovaných firem a dodržujeme beze zbytku předepsané postupy. Pokud by k tomu přes toto vše došlo, domluvíte se u nás na opravě.

 • Rád bych si nechal polepit pouze střechu vozu, ale nejsem rozhodnutý pro konkrétní barvu a rád bych viděl, jak to bude vypadat. Je možná nějaká počítačová simulace, případně najdu u vás vzorníky odstínů folií?

  V našem studiu vám velmi rádi ukážeme vzorníky všech folií a vizualizace j samozřejmostí. Třeba vám napoví i galerie již realizovaných polepů, kterou s vámi při výběru rádi projdeme.

 • Je možné u vás nechat polepit také firemní vozy? Nechceme dělat polepy celého auta, ale pouze logo na vybrané části vozu. Grafické podklady mám k dispozici.

  Polepy firemních vozů realizujeme poměrně často, jak formou celoplošného polepu, tak i pouze lepení log a nápisů. Pokud máte již zpracované podklady, zastavte se u nás, rádi Vám vytvoříme vizualizaci a polepy realizujeme dle Vašich požadavků.

 • Máme zhruba představu o polepu firemních vozů. Ale nemáme vizualizaci, je možné se obrátit i s tímto požadavkem na vás?

  Určitě ano, budeme moc rádi, pokud nám takový úkol svěříte. Společně s vámi vytvoříme atraktivní a zajímavý polep který učiní Vaše firemní vozy nepřehlédnutelnými.

Ochranné polepy

 • Jaká je životnost ochranné PPF folie aplikované na celý vůz.

  Životnost kvalitní, odborně aplikované polyuretanové fólie je až deset let.

 • Pokud nechci aplikovat PPF fólii na celé auto, je možné vybrat si konkrétní části vozu, které chci ochránit.

  Určitě ano a jedná se o poměrně častou službu. Aplikace je možná na přední část vozu, kapota, prahy, dveře nebo třeba světlomety. Rozsah realizace je zcela na Vás.

 • Lze PPF polepem ochránit i vnitřní části vozu, například palubní desku?

  Ano, mezi velmi poptávané a realizované služby patří ochrana nadměrně namáhaných částí v interiéru vozu, včetně částí palubní desky.

 • Nedojde při odstraňování ochranného polepu k poškození laku vozu?

  Rozhodně ne. S odborným odstraněním fólie se na nás můžete rovněž obrátit, vůz dostanete zpět v původním stavu.

 • Je vůz před aplikací zapotřebí nějak připravit?

  Určitě ano, z vozu musí být odstraněny veškeré nečistoty, být perfektně umytý a zcela vysušený. To vše ale uděláme my v rámci služby.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět