Výfukové systémy Akrapovič

Výfuky Akrapovič patří k světové špičce nejen technickou dokonalostí a spolehlivostí, ale také svým nepřehlédnutelným designem.  Technickou dokonalost výfukových systémů Akrapovič si nyní můžete vyzkoušet i na svém voze.

Získat nabídku

Přejít dál

Historie značky Akrapovič

Akrapovič je slovinský výrobce výfukových systémů, jehož historie sahá až do roku 1990. Tehdy začal figurovat na trhu s motocykly. Už dříve však upravoval výfukové systémy na mnoha závodních motorkách. S rokem 2010 se toto zvučné jméno přeneslo i do automobilového průmyslu. Dnes díly od firmy Akrapovič využívají závodní stroje v mnoha šampionátech, přes moto závody až po rally soutěže.

Kvalita na prvním místě

Výfuky značky Akrapovič jsou oblíbené především pro svou kvalitu. Použity jsou ty nejlepší materiály. Precizní dílenské zpracování je samozřejmostí. Nad konkurencí navíc vyčnívají prvotřídním designem. I díky tomu s touto značkou spolupracuje nespočet automobilek, které tyto výfuky montují na své sportovně laděné modely.

Nezaměnitelný zvuk

Tím nejdůležitějším a nejoslnivějším je samozřejmě zvukový projev. Tóny linoucí se z výfuku, dokáže Akrapovič proměnit v dokonalost. A záleží pouze na vás, jakou cestou se vydáte. Je libo burácející monstrum nebo klidný beránek s líbezným zvukem? Nechybí ani výfukové systémy s elektronicky ovládanou klapkou. Díky té můžete mít tiché auto, které se vmžiku promění v dokonale znějící sporťák.

Chci také unikátní vůz

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět