Úpravy interiéru

Interiér je místo, kde trávíte ve voze nejvíce času. Nabízíme proto nejrůznější možnosti jeho individualizace a úprav. Volant můžeme zrenovovat nebo přečalounit do kůže nebo alcantary. Lze jej potáhnout karbonem či změnit tvar a integrovat LED indikátor řazení.

Získat nabídku

Přejít dál

Renovace materiálů

Poničená kůže na sedadlech, ošoupaný volant, popraskané dřevo a mnoho dalšího. Těmto neduhům se za dlouhá léta používání žádný vůz nevyhne. Specializujeme se na renovaci a opravu všech částí interiéru, na které si jen vzpomenete.

Vylepšení všeho druhu

Už se vám nelíbí čalounění? Chtěli byste kontrastní prošívání nebo odlišnou barvu bezpečnostních pásů? Či snad úplně jiná sedadla? U nás není nic překážkou a interiér upravíme přesně podle vašich představ. Je libo luxusní místo k trávení dlouhých chvil nebo hardcore sportovní náčiní? Žádný problém! Nabízíme i volanty, zabudované indikátory řazení, karbonové dekory nebo třeba čalounění alcantarou. Slovo nejde pro nás neexistuje.

Zabudování multimediálních a audio systémů

Dokážeme namontovat jakýkoliv audiosystém. Po konzultaci vybereme ten nejvhodnější a následně ho do vozu pečlivě zabudujeme. Ani si neuvědomíte, že ho nenamontovali přímo v továrně.

Orientační ceny

  • od

    3 000

    Obšití volantu

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět