Tónování skel

Zatmavená okna chrání před sluncem, zvědavými pohledy i zloději. Navíc vypadají elegantně. Nabízíme nalepení zatmavovacích fólií v několika odstínech. 

Získat nabídku

Přejít dál

Zabrání extrémním horkům a ochrání proti zlodějům

Není to jen o tom, že v autě nepůjdete vidět a budete mít více soukromí. Po kvalitním tónování autoskel se do auta dostane o 99 % méně UV záření. Taky zadrží až 92 % tepelného záření. Díky tomu se v letních měsících nebudete cítit jako v peci. Další velkou výhodou je ochrana proti zlodějům. Nejenže hůř uvidí, co se v autě skrývá, ale zároveň je extrémně těžké folii zvenku prorazit. Naopak při nehodě se na ni střepy nalepí a okno lze bez problému vytlačit ven.

Podtrhnou celkový vzhled

K mnoha barvám karoserie se hodí černé doplňky. Zrcátka, kola, koncovky výfuku nebo třeba nasávací otvory. Mnohem větší změnu však může udělat ztmavení oken. Auto se najednou stane dravějším. Celkem si můžete vybírat z 5 stupňů propustnosti světla

Kvalita s certifikátem

Používáme ty nejkvalitnější fólie, se kterými pracují dlouhodobě zkušení specialisté. Nemusíte se bát poškrábání, odlepování, ani změny barvy postupem času. Navíc dostanete certifikát s homologací.

Orientační ceník

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět