Reklamní polepy

Kvalitně a těmi nejlepšími materiály rádi polepíme i vaše firemní vozy. Stačí přinést návrh z agentury nebo se svěřit do péče našich grafických designérů.

Získat nabídku

Přejít dál

Reklamní polepy nejvyšší kvality

Reklamní polepy často nepůsobí dobře. A to především kvůli levným, nekvalitním fóliím, které se loupou a nevypadají hezky. U nás se však setkáte s přesným opakem. Stejně jako u barevných polepů a PPF fólií se zaměřujeme hlavně na preciznost odvedené práce. Používáme ty nejkvalitnější materiály na trhu. Naše polepy mají dlouhou životnost a neztrácí na kráse. Fólie lze navíc snadno odstranit bez jakýchkoliv nežádoucích účinků na lak karoserie.

Vlastní návrhy, ale i 3D vizualizace

Můžete přinést vlastní grafický návrh, který u nás zrealizujeme. Zároveň nám stačí nápad, kterého se ujmou naši grafici s mnohaletou praxí. Nebo rádi vymyslíme vše za vás. Před realizací si samozřejmě výsledný polep prohlédnete v našem 3D vizualizačním programu.

Reklamní polep také jako ochrana laku

Kromě propagace vaší firmy či akce má reklamní polep ještě jednu obrovskou výhodu. Lak pod polepenými částmi je chráněn před okolními vlivy, které postupně opotřebovávají lak. V případě výraznějšího polepu se tak nemusíte strachovat z odletujících kamínků, škrábanců od prachu či obouchaných dveří z parkovišť.

 • Reklamní polep vozu Abarth 695

Orientační ceny

 • od

  1 000

  Realizace loga na vůz

 • od

  15 000

  Reklamní polep vozu

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět