Péče o interiér

Perfektně uklidíme vnitřek vašeho vozu, desinfikujeme ho a oživíme materiály jako je textil a kůže. Vyleštíme každý detail. Budete si připadat, jako byste sedali do nového automobilu.

Získat nabídku

Přejít dál

Kůži vrátíme pružnost a svěží vzhled

Kůže je prémiovou a příjemnou součástí vozidel. I ta nejkvalitnější vyžaduje pravidelnou údržbu, aby zůstala čistá, pružná a svěží. K tomu používáme ty nejkvalitnější produkty na trhu. Dokážeme si poradit i s ošoupanými bočnicemi, oloupaným povrchem nebo vrásčením.

Hloubkové čištění nejen kvůli vzhledu, ale i pro vaše zdraví

Slovo detailing se nepoužívá jen u exteriéru, ale i při hloubkovém čištění interiéru. A to je opravdu detailní. Nejprve povrchy vyčistíme nejmodernějšími chemickými přípravky, které jsou šetrné, ale velice účinné. Poté na řadu přijde parní čištění. Pára vše vydezinfikuje, oživí kůži a vytlačí špínu i z těch nejnepřístupnějších míst. Taky díky ní zase vyniknou stropnice a načechrá koberečky. V případě potřeby vymontujeme i sedačky. To jen kvůli tomu, aby byl výsledek geniální. Ten však není jen o výjimečném vzhledu, ale i o vašem zdraví. V autě se totiž skrývá mnoho nečistot, bakterií a virů, které se šíří vzduchem v kabině přímo k vám. O to vše se spolehlivě postaráme.

Leštění a ochrana lesklých částí

Pozornost si zaslouží i tvrdé materiály v interiéru vozu. Mezi ty patří lesklé dekory, karbon, hliník ale i obrazovky navigací a audio systémů. Mnoho materiálů se dá vyleštit a zároveň ochránit použitím PPF fólie. Těm zbylým vrátíme lesk. Interiér se tak stane elegantním a svěžím místem k trávení času.

Chci také unikátní vůz

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět