Péče o exteriér

Dokážeme uvést karoserii a všechny další venkovní části vašeho vozu do stavu, jako kdyby zrovna sjel z výrobní linky. Šetrně vyhladíme důlky a renovujeme lak. Díky keramické ochraně můžete zabránit jeho dalším poškozením. Využíváme špičkovou autokosmetiku. 

Získat nabídku

Přejít dál

Ojetý vůz s lakem nového

Renovace laku je náročnou záležitostí, kvůli které jsme prošli mnoha školeními a máme s ní dlouhodobé zkušenosti. Díky vícekrokovému leštění laku navrátíme ztracený lesk a sytost. Budete si myslet, že vaše auto právě sjelo z výrobní linky. Díky tomu si užijete nejen hezčí vůz, ale zároveň vzroste i jeho cena. Po dokončení renovace laku jej zakonzervujeme tuhým voskem nebo naneseme keramickou ochranu.

Poškození karoserie, jako by nikdy nebylo

Využíváme moderní metodu PDR. Promáčkliny na karoserii opravíme, aniž bychom poškodili původní lak. Pomocí speciálních postupů a nástrojů karoserii opravíme tak, že její poškození zpětně odhalíte jen stěží.

PROFESIONÁLNÍ LAKOVÁNÍ A OPRAVA KOL

Používáme ty nejkvalitnější barvy na trhu. Části karoserie vozu dokážeme nalakovat tak, že poškození bude zapomenutou minulostí. Nabízíme také lakování různých doplňků, jako jsou například zrcátka nebo třmeny brzd. Máte-li odřená, takzvaně okousaná kola, dokážeme je kvalitně opravit a nalakovat do libovolného odstínu.

Odolnější a hezčí lak vozu

Moderní laky se kvůli normám evropské unie vyrábí na bázi vody. Kvůli tomu jsou měkké a náchylnější k drobným škrábancům, kterým se přezdívá vlásečnice. Některé vozy se jim bohužel neubrání, ani když zrovna vyjedou z továrny. Nejlepším řešením proti těmto neduhům je nanesení keramické ochrany. Ta má hned několik výhod. Nejenže zvyšuje lesk laku, ale navíc odpuzuje vodu a nečistoty. Zároveň chrání před spreji a fixy vandalů. Pracujeme s tím nejlepším na trhu - s produkty značky Modesta. Ty nejsou volně dostupné. Výrobce je poskytuje pouze partnerům, kteří splňují náročné požadavky a prošli odborným školením.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět