Mechanické práce

Náš zkušený tým mechaniků pro vás zajistí většinu běžných mechanických prací na běžných i prémiových vozech. Realizujeme výměnu brzdových segmentů, výměnu karosářských dílů a zajistíme i lakýrnické práce.

Získat nabídku

Přejít dál

Servis brzdového systému

Na vozech prémiových i běžných značek realizujeme výměnu veškerých brzdových segmentů. Váš vůz prohlédneme, zhodnotíme celkový stav brzdového systému a v případě potřeby realizujeme výměnu brzdových destiček, kotoučů nebo brzdových třmenů. Brzdový systém je součástí vozu, která by měla být pravidelně kontrolována profesionálním mechanikem.

Výměny podvozků

Systém odpružení vozu výrazně zkrátí brzdnou dráhu vozidla. Provádíme servis podvozků. V našich dílnách zajistíme výměnu čepů a ramen, silentbloků, tlumičů a ostatních částí podvozku. Realizujeme jak montáže standardních dílů, tak i odbornou montáž výškově a tuhostně stavitelných podvozků.

Výměna karosářských dílů

V našich dílnách pro vás rovněž zajistíme výměnu a odbornou montáž karosářských dílů. Nabízíme výměnu dveří, blatníků, kapot, ale i nárazníků a masek. Samozřejmostí je pro nás zajištění lakování vyměněného karosářského dílu. O karoserii vašeho vozu se postaráme po drobných nehodách nebo poškozeních v běžném provozu. Dle požadavků zákazníka využijeme k opravám díly originálních výrobců nebo použijeme karosářské díry z druhovýroby.

Výměna provozních náplní

U vašeho vozu zařídíme výměnu motorového oleje včetně výměny olejového i vzduchového filtru. . Postaráme se rovněž o výměnu oleje v diferenciálech a posilovačích řízení. V rámci údržby vozu vyměníme brzdovou kapalinu i nemrznoucí kapalinu v chladícím systému.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět