Detailing

K čemu je vašemu vozu dobrý detailing? Je to, jako kdybyste se ptali, proč si dopřávat welness kúry. Jestli můžete být v kondici vy, proč by si své mládí a krásu nemohlo uchovat i vaše auto? A to v každém detailu.

Získat nabídku

Přejít dál

Keramická ochrana

Používáme nejlepší produkty na trhu

K ochraně laku používáme nejlepší produkty na trhu od firmy Modesta. Ty nejsou volně prodejné. Jejich výrobce je poskytuje pouze oficiálním partnerům, kteří splňují náročné požadavky a prošli mnoha odbornými školeními.

Ochrání proti poškrábání i před vandaly

Keramická ochrana se nanáší na rozleštěny lak. Díky tomu už se na něm neobjeví především na slunci viditelné škrábance (vlásečnice). Zároveň ochrání před fixy a spreji vandalů (nánosy barvy pak jdou lépe umýt).

Zvyšuje lesk a odpuzuje vodu i nečistoty

Keramická ochrana nejenže chrání lak vozu, ale taky zvyšuje jeho lesk. Další nespornou výhodou je hydrofobní schopnost. To znamená, že odpuzuje vodu a různé nečistoty (podobně jako vosk, ale účinněji a s mnohem delší trvanlivostí).

Leštění karoserie

S renovací laků máme dlouholeté zkušenosti

Renovace laku je náročnou záležitostí, kvůli které jsme prošli mnoha školeními. Máme s ní dlouhodobé zkušenosti. Díky vícekrokovému leštění laku navrátíme ztracený lesk a sytost. Budete si myslet, že vaše auto právě sjelo z výrobní linky. Díky tomu si nejen užijete líbivější vůz, ale zároveň vzroste jeho cena. Po dokončení renovace laku jej zakonzervujeme tuhým voskem nebo naneseme keramickou ochranu.

Moderní laky jsou choulostivější

Moderní vícesložkové laky automobilů se skládají z tří vrstev - plnič, barva a čirý lak. Průměrná tloušťka bývá okolo 0.12 milimetru (automobilky bohužel šetří, nezřídka se dostaneme i pod 0.1 milimetru). Čím vyšší je vrstva (hlavně čirého laku, průměrně tvoří 1/3), tím lépe se lak renovuje. Tyto vodou ředitelné laky jsou navíc poměrně choulostivé, proto vyžadují odbornou péči.

Poškozený lak mívají i nová auta

Škrábance, především malé vlásečnice, se neobjevují jen po dlouhém užívání automobilu, ale najít je můžeme i po převzetí nového vozu. Těmto malým poškozením se málokterá automobilka dokáže vyhnout, protože vznikají při manipulaci s díly a při přepravě. Často se tak rozlešťují i zcela nové laky.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět