Čištění a renovace kůže

Jízda v autě by měla být rychlá a bezpečná, ale také komfortní. Na pohodlí se přitom zásadně podepisuje příjemný posez – a k němu přispívá kromě jiného potahový materiál sedadel. V případě luxusních prémiových vozů je to kůže, v interiéru obvykle přítomná i na jiných místech.

Získat nabídku

Přejít dál

Podstatné je, že jestliže auto pravidelně používáte, kůže přestane časem příjemně vonět, zato se začne opotřebovávat, špinit a možná se objeví i poničená místa. Kůže v autě tedy potřebuje pravidelnou údržbu, o kterou se rádi postaráme. Kůži vyčistíme a zrenovujeme, čímž jí vrátíme kůži původní vzhled i vlastnosti. Ušetříme vám čas i peníze, jež byste jinak museli investovat do výměny materiálu.

Samozřejmě čistíme ručně a s pomocí profesionálních čisticích přípravků, aby kůže opět vypadala jako nová. Nakonec naneseme ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu i špínu, a usnadňuje tak běžnou údržbu.

Pokud je kůže na některých místech poničená, dokážeme ji vrátit do původního stavu. Nejčastěji se jedná o vyblednutí, nežádoucí zabarvení, popraskání, protržení či propálení. Po opravě nezůstane po poškození ani stopa.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět