Antiradary

V České republice není pasivní antiradar zakázán. Zákon zakazuje pouze použití aktivních zařízení, které mohou rušit nebo omezovat činnost radarů. Použití pasivních radarových detektorů jak přenosných, tak i zabudovaných, zákon nijak neomezuje ani nezakazuje. V ČR není znám případ, kdy by uživatel čelil postihu za použití pasivního radarového detektoru.

Získat nabídku

Přejít dál

V České republice není pasivní antiradar zakázán. Zákon zakazuje pouze použití
aktivních zařízení, které mohou rušit nebo omezovat činnost radarů. Použití
pasivních radarových detektorů jak přenosných, tak i zabudovaných, zákon nijak
neomezuje ani nezakazuje. V ČR není znám případ, kdy by uživatel čelil postihu za
použití pasivního radarového detektoru.

Pasivní antiradary jsou přenosné nebo pevně zabudované ve vozidle.

Přenosné antiradary

Přenosné antiradary, jsou velmi úhledným řešením při situaci, kdy využíváte více vozidel najednou. Pohodlně je můžete odejmout a přenést do druhého vozidla.

Současné modely, už disponují elegantním designem, takže nijak nevyčnívají v interiéru vozidla. U přenosných antiradarů by však, stejně jako u palubních kamer či držáku na telefon, měl být detektor umístěný tak, aby řidič měl dobrý rozhled na cestu.

Pro větší komfort, Vám doporučujeme zakoupit k přenosnému antiradaru sadu pro pevné napájení. Po instalaci budete moct nadále komfortně využívat zásuvku zapalovače. Sadu Vám u nás můžeme rovnou namontovat.

Zároveň doporučujeme přenosný antiradar vždy sundávat, pokud ponecháváte vůz zaparkovaný venku. Detektor může být terčem zlodějů.

Zabudované antiradary

Mezi legální antiradary nepatří jen přenosné detektory ale i pevně zabudované antiradary, které taktéž nijak neruší funkci policejních radarů. Jelikož se již jedná o pevné příslušenství vozidla je vhodné, aby antiradar neboli detektor disponoval národním schválením tedy ATEST 8SD, tedy schválením Ministerstva dopravy ČR.

Pevné detektory sice nemůžete přenášet z vozu do vozu, ale ve všem ostatním své přenosné kolegy předčí. Nepřekáží ve výhledu, zároveň nikde netrčí nevkusné kabely a oproti přenosným antiradarům jsou propracovanějším zařízením, které se skládá z několika částí, tak aby detektor neboli antiradar byl ve vozidle
kompletně skrytý. Navíc disponují vyšší citlivostí, minimum falešných poplachů, online řešením a komfortem pro uživatele, zejména pro použití v zahraničí.

Instalaci či nastavení pevně zabudovaného detektoru doporučujeme svěřit odborníkům, a to zejména kvůli umístnění ve vozidle, které je velmi důležité pro správnou funkčnost detektoru.

Pevné detektory disponují buď malým displejem, tlačítkem či online aplikací pro uživatelské nastavení.

Laserové rušičky

Aktivní antiradar neboli laserová rušička, je jediným možným zařízením, které vás dokáže ochránit před změřením laserovými měřiči. Laserová rušička má aktivní funkci rušení, tím znemožní měřící pistoli načtení Vaší rychlosti. Zařízení je výhradně určeno pro odborně zabudovanou montáž.

- Montáže provádíme nejčastěji se zabudovaným antiradarem doplněným o laserovou rušičku, která Vám zaručí kompletní ochranu před jakýmkoli možným měřením. Laserová rušička může být zabudována jak pouze do přední nebo do zadní části.

Orientační ceny

 • Přenosné antiradary cena od

  9 830

  bez DPH

 • Zabudované antiradary cena od

  31 318

  bez DPH

 • Laserové rušičky cena od

  17 160

  bez DPH

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět