Zabezpečení vozidel a kniha jízd

Zabezpečení vozidel může být mechanické i elektronické. Mezi nejúčinnější zabezpečení patří elektronické zabezpečení, které nabízí nejvyšší úroveň před odcizením vozidla. Disponuje online informacemi přímo v aplikaci v telefonu, napojením na PCO, blokováním motoru či lokalizaci vozidla.

Získat nabídku

Přejít dál

Zabezpečení vozidel

Zabezpečení vozidel může být mechanické i elektronické. Mezi nejúčinnější zabezpečení patří elektronické zabezpečení, které nabízí nejvyšší úroveň před odcizením vozidla. Disponuje online informacemi přímo v aplikaci v telefonu, napojením na PCO, blokováním motoru či lokalizaci vozidla. V případě námi nabízeného
a montovaného elektronického zabezpečení budou zloději v případě odcizení vozidla bezradní, i když odcizí originální klíček, pokusí se auto odtáhnout nebo použijí GSM rušičku.

GSM/GPS zabezpečení s možností připojení na PCO

Každé ráno budete vstávat s pocitem, že své auto najdete tam, kde jste ho zaparkovali. Pomocí Českého autoalarmu Jablotron, a aplikace MyJablotron můžete navíc pohodlně sledovat aktuální polohu vozidla, počet ujetých kilometrů nebo spotřebu paliva. Samozřejmostí je střežení dveřních vstupů, kapoty, kufru, imobilizace vozu a kontrola proti zarušení GSM signálu. Vůz nadále ovládáte pomocí originálního klíčku nebo pomocí aplikace MyJablotron.

- V případě poplachu Vás systém informuje ve Vaší aplikaci, volá na Vámi přednastavené číslo, kam následně i zasílá SMS zprávu s druhem události. Autoalarm Jablotron je možné připojit na PCO, kde se o Vaše vozidlo stará bezpečností agentura 24/7. V případě, že je vozidlo připojené na PCO, umožňuje systém vedení i knihy jízd a vzniká zde nárok na slevu z pojištění vozidla.

Zabezpečení vozidla s možností dálkového startu

Bezpečnostní systém Pandora nabízí úroveň zabezpečení s nejvyššími dalšími pokročilými funkcemi. Má nespočet monitorovacích prvků, které chrání před odcizením vozidla. Pandora navíc slouží i jako dálkové ovládání.
V mobilní aplikaci nejenže máte přehled o stavu vašeho vozidla, ale i ho přes ni můžete ovládat. Lze si vozidlo dálkově nastartovat, když potřebujete vytopit nebo vychladit interiér.

Kniha Jízd

Máte vozidlo zakoupené na firmu a potřebujete knihu jízd. Instalujeme jednotky GPS s knihou jízd od Českého výrobce Jablotron. V případě že máte více vozidel ve firmě, případně celou flotilu, umíme taktéž Vám vytvořit individuální cenovou nabídku.

Orientační ceny

 • Zabezpečení vozidel cena od

  12 500

  bez DPH

 • Zabezpečení vozidla s možností dálkového startu cena od

  13 500

  bez DPH

 • Kniha jízd od

  7 500

  bez DPH

Chci také unikátní vůz

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět