Zabezpečení a další elektroinstalace

Do vašeho vozu odborně namontujeme celou řadu zařízení, které zvýší jeho ochranu, Vaši bezpečnost a Váš komfort. Umíme decentně zapracovat i profesionální výstražné systémy.

Získat nabídku

Přejít dál

Zabezpečení proti odcizení vozidla

Bezpečnostní systém Pandora patří mezi ty nejúčinnější na trhu. Nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení s dalšími pokročilými funkcemi. Má nespočet monitorovacích prvků, které chrání před odcizením vozidla. Zloději budou bezradní, i když odcizí originální klíč, auto se pokusí odtáhnout nebo použijí rušičku GSM. Pandora navíc slouží i jako dálkové ovládání. V mobilní aplikaci nejenže máte přehled o stavu vašeho vozidla, ale i ho přes ni můžete ovládat. Lze si například nastavit klimatizaci, když potřebujete vytopit nebo vychladit interiér.

Být vidět a slyšet pro vaši bezpečnost

Nabízíme nepřeberné množství výstražných systémů. Ty světelné lze zabudovat do masky (tzv. predátory) nebo za okna. Samozřejmostí jsou světelné rampy či majáky. Nechybí ani systém se zvukovou signalizací. Vše můžete ovládat jak z interiéru, tak přes profesionální ovladač.

Kamera do auta pro vaši právní ochranu

Slovo proti slovu a dlouho trvající soudní spor kvůli dopravní nehodě je na světě. Zabránit tomu můžete jednoduchým použitím kamerového systému v autě. Kamery montujeme dopředu i dozadu, tudíž pokryjeme všechny rizikové úhly. Kvalitní miniaturní kamery namontované na předním a zadním okně ukládají záznam do řídící jednotky zabudované ve vozidle. Vy se o nic nemusíte starat. Záznamy si lze prohlédnout za pomocí mobilní aplikace přes WiFi. V plném rozlišení zůstanou uložené na MicroSD kartě.

Chci také unikátní vůz

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět