Úpravy motoru

Úpravou řídící jednotky lze jednoduše a okamžitě změnit projev motoru ve Vašem voze. Spolupracujeme s nejlepšími specialisty u nás. Řídící jednotku můžete kdykoliv vrátit do původního naladění, takže nepřijdete o záruku.

Získat nabídku

Přejít dál

Zvýšíme výkon, snížíme spotřebu

Chip tuning už̌ dávno není́ jen nebezpečnou zábavou pro automobilové́ nadšence, ale stal se doménou profesionálů. Dokáže zvýšit výkon, snížit spotřebu a zatraktivnit zvukový projev (tzv. praskání z výfuku). Ve spolupráci s firmami Quantum Chip Tuning nebo Revo bezpečné̌ upravíme prakticky cokoli – ať̌ už̌ jde o launch control, chování motoru při studeném startu a další požadavky.

Jako autorizovaný dealer vyčteme váš vůz a uděláme diagnostiku. Tu pošleme do technického oddělení firmy Quantum Chip Tuning, kde podle vašich požadavků program upraví. Nahrajeme ho do řídící jednotky a můžete si užívat perfektně vyladěného motoru. V případě Revo nahráváme už připravené mapy (dle jednotlivých stage).

Zálohu původního programu dostanete na CD nebo flash disku. Kdykoliv ho můžete nahrát zpět, třeba kdybyste řešili záruku v autorizovaném servisu. Protože program nahráváme přímo do řídící jednotky, úpravu nelze odhalit. Pokud potřebujete, zajistíme i homologaci a zápis úpravy do technického průkazu.

Výfukové systémy

Pro zlepšení jízdních vlastností, zvýšení výkonu a kroutícího momentu prodáváme a montujeme nejkvalitnější výfukové systémy značek armytrix, remus a akrapovic. Kvůli předpisům se od poloviny roku 2019 vyrábějí automobily o něco tišší. Díky OPF filtrům ale dokážeme tovární komponenty nahradit komplexním výfukovým systémem včetně úpravy řídící jednotky.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět