Úpravy motoru

Úpravou řídící jednotky lze jednoduše a okamžitě změnit projev motoru ve Vašem voze. Spolupracujeme s nejlepšími specialisty u nás. Řídící jednotku můžete kdykoliv vrátit do původního naladění, takže nepřijdete o záruku.

Získat nabídku

Přejít dál

Zvýšíme výkon, snížíme spotřebu

Chip tuning už̌ dávno není́ jen nebezpečnou zábavou pro automobilové́ nadšence, ale stal se doménou profesionálů. Dokáže zvýšit výkon, snížit spotřebu a zatraktivnit zvukový projev (tzv. praskání z výfuku). Ve spolupráci s firmami Quantum Chip Tuning nebo Revo bezpečné̌ upravíme prakticky cokoli – ať̌ už̌ jde o launch control, chování motoru při studeném startu a další požadavky.

Jako autorizovaný dealer vyčteme váš vůz a uděláme diagnostiku. Tu pošleme do technického oddělení firmy Quantum Chip Tuning, kde podle vašich požadavků program upraví. Nahrajeme ho do řídící jednotky a můžete si užívat perfektně vyladěného motoru. V případě Revo nahráváme už připravené mapy (dle jednotlivých stage).

Zálohu původního programu dostanete na CD nebo flash disku. Kdykoliv ho můžete nahrát zpět, třeba kdybyste řešili záruku v autorizovaném servisu. Protože program nahráváme přímo do řídící jednotky, úpravu nelze odhalit. Pokud potřebujete, zajistíme i homologaci a zápis úpravy do technického průkazu.

Výfukové systémy

Pro zlepšení jízdních vlastností, zvýšení výkonu a kroutícího momentu prodáváme a montujeme nejkvalitnější výfukové systémy značek armytrix, remus a akrapovic. Kvůli předpisům se od poloviny roku 2019 vyrábějí automobily o něco tišší. Díky OPF filtrům ale dokážeme tovární komponenty nahradit komplexním výfukovým systémem včetně úpravy řídící jednotky.

Chci také unikátní vůz

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět