Tlumení a odhlučnění vozu

Vyšší hladina hluku během jízdy v autě působí jako velmi nepříjemný až rušivý element, který ubírá na komfortu cestování, způsobuje únavu a zvyšuje riziko dopravní nehody. Zajistíme odhlučnění celého vašeho vozu, nebo pouze vybraných částí: dveří, pátých dveří, střechy, zavazadlového prostoru, podlahy, podběhů nebo kapoty.

Získat nabídku

Přejít dál

Pro dosažení maximálního efektu aplikujeme vždy dva druhy materiálu. Jednak antivibrační vrstvu, která hluk pohlcuje, a přes ni pak izolační membránu, jež zvuky naopak odráží, nepouští je do interiéru a brání úniku tepla.

V případě kompletního odhlučnění se hladina zvuku v kabině sníží o 2,5 až 5 decibelů, tedy až o polovinu. Díky instalaci kvalitních materiálů získáte navíc bonus v podobě zmíněného zabránění tepelným ztrátám. V AS Performance používáme materiály renomovaného výrobce Standartplast, které odolávají extrémním teplotám i vlhkosti, tudíž jsou plně funkční v každém ročním období a po celou dobu provozu automobilu. Měli byste také vědět, že odhlučnění nemá žádný vliv na spotřebu a ani na jízdní vlastnosti auta.

Jsme připraveni vyjít vstříc vašim individuálním potřebám. Ať už se rozhodnete jakkoliv, díky odhlučnění si budete užívat podstatně příjemnější jízdu!

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět