Ochranné folie

Díky pokročilým materiálům už dnes použití fólie na voze nepoznáte. Perfektně ochrání lak před kamínky i agresivními slunečními paprsky. A nejen to, umí daleko více a váš vůz si to zaslouží.

Získat nabídku

Přejít dál

Co je to PPF fólie a k čemu slouží?

PPF – Paint Protection Film je nejmodernějším druhem bezbarvých fólií, které mají za úkol chránit lak vozu. Oproti svým předchůdcům přináší nespočet výhod. Okem nerozeznáte, že je vůz touto polyuretanovou fólií polepen. Jde o prvotřídní ochranu karoserie před odletujícími nečistotami, hmyzem, ale i neopatrnými kolemjdoucími. Mimo to přináší další výhody. Má hydrofobní schopnost. To znamená, že odpuzuje vodu a prach podobně jako vosk. Jen s tím rozdílem, že životnost vosku je pár měsíců, zatímco PPF fólie poslouží až 10 let. Další skvělou vlastností je self healing efekt. Působením tepla se zacelují malé škrábance (vlásečnice). V neposlední řadě je tu eliminace nežádoucích účinků UV záření.

Dopřejte si polyuretanový štít

Čirá polyuretanová fólie Paint Protection Film je současná nejefektivnější ochrana vozu před drobnými poškozeními. Na rozdíl od minulosti její aplikaci nepoznáte, nemění lesk ani odstín laku. Spolehlivě chrání karoserii před kamínky, hmyzem a nešikovnými řidiči při parkování. Nejčastěji se používá na příď, lze jí ale potáhnout celý vůz. Polyuretanová vrstva je stejně silná jako lak pod ní. Kdykoliv ji lze odstranit a vrátit tak vozu původní vzhled. Tovární lak bude jako nový, což potěší nejen Vás, ale i případného zájemce o koupi. Fólie má navíc jednu mimořádnou schopnost, takzvaný „Self Healing“ efekt. Škrábance a vlásečnice se na ní v teple samy zacelují. Výsledkem je perfektní vzhled i po letech používání. Navíc odpuzuje prach, vodu a chrání před slunečním zářením. Může být jak matná, tak lesklá.

PPF fólie ochrání i interiér vozu

Mimo exteriér se ochranné fólie používají i v interiéru. Ochránit lze všechny lesklé části - dekorativní lišty (například z hliníku, chromu, dřeva), karbonové detaily, lesklé plasty a dokonce i displeje. Nemusíte se tak bát poškrábaných míst okolo odkládacích ploch. Před polepem dané části rozleštíme, čímž se zachová jejich dokonalý vzhled bez miniaturních škrábanců.

Na jaké části vozu se PPF fólie aplikuje?

Používají se dva druhy PPF fólie – matná a lesklá. Zatímco matná změní vizáž vozu, ta lesklá pouze podpoří zářivost původního laku. Zpravidla se lepí hlavně přední část vozu – nárazník, kapota a blatníky za koly kvůli odletujícím nečistotám. Stejně tak je dobré ochránit i dveře, parkujete-li na úzkých veřejných parkovištích. Nejefektivnější ochranu zaručí polep celé karoserie automobilu.

 • Aplikace ochranného PPF polepu

Orientační ceny

 • od

  35 000

  Polep přední části vozu

 • od

  80 000

  Kompletní polep vozu PPF fólií

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 703 147 563

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět