Individuální výroba výfuků

Nevyberete-li si z naší nabídky výfuků Armytrix, Remus a Akrapovič, vyrobíme vám zakázkový výfuk. Na značce a modelu auta nezáleží, naši technici mají dlouholeté zkušenosti s výfukovými systémy u všech druhů vozů.

Získat nabídku

Přejít dál

Individuální přístup

Představám se meze nekladou. Lze vyměnit celý výfuk nebo jen některé jeho části. Při nejrozsáhlejší úpravě se mění svody, catback, koncovky a instalují sportovní katalyzátory. Kdo by si chtěl burácející zvuk užívat jen ve vybraných chvílích, ideální volbou je výfuk s elektronicky řízenou klapkou. Díky té můžete mít klidného beránka, který se vmžiku promění v uřvaného medvěda.

Nové vozy jsou tišší kvůli emisním normám

Nová auta mají kvůli přísným emisním normám filtry pevných částic. Ty je mají udělat ekologičtějšími, ale taky tlumí zvuk výfuku. Naši technici s dlouholetými zkušenostmi dokáží zvýraznit zvuk vozu výrobou a montáží zakázkového výfuku. Vy si tak konečně budete moct užívat poctivé burácení motoru. Samozřejmě stále projdete emisní kontrolou.

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět