Chip tuning – úprava řídící jednotky motoru

Zvýšení výkonu s točivým momentem a nižší spotřebu. To jsou dvě nejznámější věci, které kvalitní chip tuning přináší. Ve výsledku toho ale dostanete mnohem více.

Získat nabídku

Přejít dál

Jaké benefity kvalitní chip tuning přináší?

Zvýšení výkonu s točivým momentem a nižší spotřebu. To jsou dvě nejznámější věci, které kvalitní chip tuning přináší. Ve výsledku toho ale dostanete mnohem více. Velice důležitý je průběh výkonu/točivého momentu a jejich posazení do správného spektra otáček. Upravené motory tak nepřinášejí pouze vyšší maximální hodnoty, ale celkově příjemnější projev. Zároveň lze naprogramovat funkci launch control (kontrola rozjezdu). Velice oblíbeným doplňkem je takzvaně pops and bangs. Auto s tímto nastavením prská do výfuku při řazení a střílí/bublá po ubrání plynu. Ve výsledku tak dostanete defacto nové auto, které je z motorového hlediska ve všem lepší. Poskytne lepší dynamiku, příjemnější projev, dravější zvukový doprovod a nižší spotřebu. A to vše bez zásahu do hardwarových částí motoru.

Vše dle předpisů a bezpečně

V případě zájmu dokážeme dané úpravy oficiálně zapsat do technického průkazu. Strach nemusíte mít ani z propadnutí záruky, máte-li novější auto. Původní data uložíme a v případě nutnosti vše přehrajeme do původního nastavení.

Emirate Boost

Rakouská společnost Emirate Boost byla založena v roce 2018. Specializuje se na úpravu sportovních vozidel. Zaměřuje se především na softwarové, ale i hardwarové části. A to jak pro silniční, tak i závodní stroje. Software vyvíjí pro každé auto na míru. Moderní vybavení společnosti a speciálně proškolení odborníci jsou zárukou kvality.

Emirate Boost je mladou firmou zabývající se úpravou silničních i závodních automobilů. Založená byla v roce 2018. Během této krátké doby se vypracovala na špičku mezi úpravci na rakouském trhu. Především díky moderním technologiím a uznávaným odborníkům v oblasti úpravy vozidel.

Zakázkovými úpravami softwaru to nekončí

V Emirate Boost se zaměřují především na úpravu řídících jednotek, takzvaný chiptuning. Pro výraznější navýšení výkonu lze využít i vylepšené mechanické díly - sání, výfuk nebo sportovní katalyzátory. Software motoru se vyvíjí pro každý vůz zvlášť. Lze deaktivovat elektronické omezovače rychlosti nebo přeprogramovat ovládání výfukových klapek.

Upravujeme přeplňované i atmosférické motory

Představivosti se meze nekladou. U přeplňovaných motorů lze zvednout výkon chiptuningem. Pro výraznější zvýšení výkonu nainstalujeme turbodmychadlo s vyšším plnícím tlakem + další potřebné komponenty. Upravovat dokážeme i motory s atmosférickým plněním. Chiptuning zostří jejich projev a navýší výkon. V druhém případě se můžeme vydat cestou instalace kompresoru nebo turbodmychadla, čímž se kompletně změní projev původně nepřeplňovaného motoru.

Proč využít chiptuning?

Chiptuning nejen zvýší výkon motoru, ale zároveň zlepší jeho výkonnostní křivku. Zvýraznit lze i zvuk - tzv. pops and bangs. V neposlední řadě sníží spotřebu. To vše bez vlivů na životnost motoru a jiných mechanických komponentů.

Úpravy provádí odborníci s dlouholetými zkušenostmi

Váš vůz dostanou do rukou speciálně proškolení odborníci přímo u společnosti Emirate Boost. Ti mají dlouholeté zkušenosti s komplexními úpravami silničních i závodních automobilů. Úpravy jsou prováděny tak, aby vozidlo prošlo STK a emisemi.

Orientační ceny

  • Chip tuning

    10 000

    Úprava řídící jednotky

Chci vylepšit svůj vůz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět