O nás

Spolu na cestě k výjimečnosti

Automobily jsou pro náš životní vášeň. Náš tým díky tomu funguje jak perfektně promazaný stroj, který míří k jedinému cíli: Prostě být nejlepší.

Slovo majitele

Přejít dál

Slovo majitele

Vážení přátelé,

prodeji automobilů se věnuji už téměř dvacet let a když jsem před deseti lety založil AutaSuper s.r.o., poznal jsem od té doby spoustu báječných lidí - klientů i kolegů.

V našem kolektivu nyní panuje skvělá nálada. Přestěhovali jsme se do nových prostor, kde máme největší klenoty v klimatizovaných garážích. Můžeme tam neustále zkoušet nové postupy, technologie a exkluzivní automobily.

Díky tomu také rozvíjíme služby pro Vás. Spojením se společností PD Design - Autocentrum Pařížská s.r.o. jsem si mohl splnit svůj další sen, vytvářet z Vašich vozů unikáty. Využít můžete profesionální služby detailingu, úprav vozů, aplikace barevných nebo ochranných fólií, montáže zabezpečovacích zařízení, úpravy volantů, čalounění, instalace karbonových prvků, optipakety a spoustu dalších jedinečných úprav Vašich obyčejně neobyčejných vozů. Plníme sobě i Vám SNY o jedinečnosti, unikátu a odlišení se od ostatních.

Divize AS Performance, která vznikla v listopadu 2019, urazila od zahájení provozu dlouhou cestu. Nebyla vždy jednoduchá a nebyla vždy 100%. Nyní si ale už troufám říct, že její služby jsou stejně dokonalé jako služby prodeje automobilů. Klientský servis je díky spojení s profesionály na tak vysoké úrovni, jak jsou naši klienti zvyklí.

Mým osobním cílem je poskytovat Vám jen ty nejlepší služby pro nové nebo ojeté automobily. Přeji si, abyste na den nákupu Vašeho nového vozu či využití služeb naší divize AS Performance rádi vzpomínali. A abyste se v případě další koupě, výměny nebo úpravy Vašeho automobilu opět vrátili k nám.

Jménem celého kolektivu s úctou,


Majitel AS Performance


Manager divize AS Perfomance

Tým AS Performance

Kde nás najdete?

AS Performance
U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha

Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

info@as-performance.cz
+420 737 369 159

Součást AS BRAND GROUP

Obchodní údaje: AS Performance CZ s.r.o, U Pekáren 1645/1, Hostivař, 102 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 07292015, DIČ: CZ07292015. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 298545.

Přejít zpět